KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746296
nr 1274 6296
Esse Ottosdotter
(1900-1962), Sverige
Oljemålning, Tillskriven. Porträtt. Ej signerad. Olja på duk, 66x50 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:03:57
8/9 17:53:03
300 kr
9/9 17:57:03
Esse Ottosdotter
Läs mer om Esse Ottosdotter